25 квітня 2016 року в ПТУ- 17 проведено лінійку-реквієм «Чорнобиль не має минулого часу» присвячену одній з найтрагічнішій даті в історії нашої держави-26 квітня 1986 року!В памя'ті українського народу це день чорного лиха,болю, суму і забути це й викр

25 квітня 2016 року в ПТУ- 17 проведено лінійку-реквієм «Чорнобиль не має минулого часу» присвячену одній з найтрагічнішій даті в історії нашої держави-26 квітня 1986 року!В памя'ті українського народу це день чорного лиха,болю, суму і забути це й викреслити із нашої памя'тінеможливо.

Чорнобильський вітер по душах мете

Чорнобильський пил на роки опадає

Годинник життя безупинно іде

Лиш пам'ять ,лиш памя'ть усе пам’ятає….

Уже 30 років поспіль гірким болем відлунюється у наших серцях одна з найтрагічніших катастроф людства, що сталася 26 квітня 1986 року.

На четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції за 110 кілометрів від столиці України, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу.

Для того, щоб зберегти живу пам’ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути почуття вдячності, вшанувати подвиг ліквідаторів на ЧАЕС для учнів груп 13, 31, 33 було продемонстровано фільм «Урок памя'ті-Чорнобиль»,який дав змогу зрозуміти весь масштаб тих страшних подій. Учні згадали перших пожежників на аварій на ЧАЕС та хвилиною мовчання і низько вклонилися перед тими, хто віддав своє життя у боротьбі із ворожим атомом.

На завершення бібліотекар закликала присутніх: «Пам’ятайте, ми живемо зараз і радіємо сонцю тільки завдяки мужності й величезній працелюбності людей, що віддали свої сили, здоров’я, життя заради нас.Тож, у День національної скорботи, нехай тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям до них".

Кiлькiсть переглядiв: 214