Повернутися до звичайного режиму

Шевченківські читання в бібліотеці

Кобзарем його ми звемо,

Так від роду і роду,

Кожний вірш свій і поему

Він присвячував народу

(М.Рильський)

Великі поети-вічні супутники свого народу і цілого людства. Таким вірним і благородним супутником на дорогах століть став для України її гордість і слава –Т.Г.Шевченко.І знову линуть думи геніального українського поета. Традиційно український народ звертається до постаті Кобзаря,яка у своїй величі була,є і залишається ні з чим незрівнянною,невичерпною для людського подиву й осягнення.

З нагоди 202 річниці з дня народження великого Кобзаря 10 березня 2016 року у ПТУ -17 відбулися Шевченківські читання «Золоті зерна поезії Т.Шевченка»

До бібліотеки завітали учні 23 групи кухарів разом з викладачем Н.І.Мірошніченко, які з задоволенням читали улюблені вірші Т.Г.Шевченка, серед яких «Реве та стогне Дніпр широкий», «Сон», «Заповіт» та багато інших.

Бібліотекар А.Тенетко розповіла учням про славного сина українського народу, про значення його творчості для кожного українця та презентувала фільм «Життя та творчість генія», де були використані архівні документи, ілюстрації та репродукції його картин.

Учні переглянули твори Кобзаря,які були представлені на книжково-ілюстративній виставці «Свіча засвічена від серця» твори,які є цінним духовним надбанням, об’єднують всіх і всюди,є актуальними і по цей час незважаючи на століття.

Конкурс читців відбувся в бібліотеці. Учні 23 групи дуже гарно та вправно читали вірші Т.Г.Шевченка «Думи мої думи» Л.Сапіжук, «Мені однаково» В.Мєрікова, уривок з поеми «Маряна Черниця»Л.Нетовкана, «Садок вишневий біля хати» С.Расторгуєва. Неперевершеним був В.Бишлеул, в його виконанні прозвучали «Сповідь» та уривок з поеми «І мертвим і живим і ненародженим», яких він читав напамять та був лідером серед учнів, адже він неодноразово був на конкурсах читців та займав призові місця. Конкурс відбувся ,пам'ять про великого Кобзаря назавжди залишиться в серцях учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 224