День здоров'я в бібліотеці

Здоров'я –одна з основних умов щастя людини.Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, і лише здорова людина приносить користь суспільству.

07 квітня 2016 року в Всесвітній день здоров’я, бібліотекар ПТУ -17 запросила до бібліотеки та презентувала виставку-заклик «Бережи здоров'я змолоду».До уваги учнів бібліотеки представлено книжкові та періодичні видання,які стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості.

Зустріч учнів 23 та 13 групи ПТУ-17 відбулася з лікарем -психотерапевтомМатюхіною Людмилою Василівною в Братській центральній районній бібліотеці. Учасники зустрічі активно спілкувалися з медиком, задавали питання, обговорювали певні ситуації та подякували лікарю за поради.

Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими, і пам'ятайте, що Ваше здоров'я - у Ваших руках» - такими були заключні слова бібліотекаря.

Кiлькiсть переглядiв: 200