Волонтерство як світогляд В професійно-технічному училищі №17 з 2008 року впроваджено волонтерський рух, куди залучено більшість учнів та педагогів. Волонтери добровільно, безкорисливо, безоплатно здійснюють неприбуткову, соціально громадську діяльн

В професійно-технічному училищі №17 з 2008 року впроваджено волонтерський рух, куди залучено більшість учнів та педагогів. Волонтери добровільно, безкорисливо, безоплатно здійснюють неприбуткову, соціально громадську діяльність на користь отримувача волонтерської допомоги з метою надання йому різного роду допомоги, здійснення догляду, проведення заходів, пов’язаних з охороною навколишнього природного середовища, збереженням культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури, місць поховання, а також сприяння проведенню заходів національного значення, пов’язаних з організацією масових спортивних, культурних та інших заходів в ПТУ-17.
На протязі навчального року волонтери підтримували зв'язки з воїнами АТО, а саме: листувалися, надсилали посилки, надавали матеріальну допомогу.Військову форму закуплено Радомському Віктору, Шалигіну Сергію- випускникам училища. Кошти на лікування волонтери під керівництвом викладачаісторії Мірошніченко Н.І збирали на лікування воїнів Гончарова Сергія, МанжулиОлександра, Героя України Цапенка Олексія. Було проведено 2 ярмарки: 14.10, 06.12 , під час яких учні продавали власноруч виготовлені сувеніри , патріотичні браслети та вироби з дріжджового тіста. Кошти було надано родинам воїнів.

Волонтери брали участь у благодійній акції « Серце до серця» . Значну допомогу надали онкохворим : учню гр..21 Мирненку Ярославу, Мінарському Сергію,Бешлеул Людмилі, Заніздрі Валентині.

Проведено флешмоби по виготовленню маків та браслетів, плетенню маскувальної сітки та шкарпеток учасникам АТО. Волонтери кожної групи допомагали учасникам та дітям війни по господарству: копали городи, прибирали, доглядали за пам'ятним знаком Герою Радянського Союзу Василю Вороніну.

Учні училища та співробітники доглядають за старим цвинтарем та навесні прибирають обабіч дороги Братське-Новоолександрівка та білять дерева.

В наступному навчальному році ми плануємо:

- Залучити більшу кількість учнів до волонтерської роботи,

- Залучення спонсорських коштів для допомоги воїнам та дітям війни, інвалідам;

- Організувати благодійні ярмарки з продажу виробів, виготовлених учнями;

- До свята Івана Купала виготовити та продати 10 ляльок-мотанок;

- Провести акцію «Збережи себе сам» з популяризації та продажу народних засобів профілактики та лікування хвороб.

Кiлькiсть переглядiв: 0