Геть куріння! Ми – за здорове та розумне покоління!

31 травня - День боротьби з тютюнопалінням!

Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням з’явився у 1987 році завдячуючи Всесвітній організації охорони здоров'я, його мета - відмова від куріння та сприяння зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби з курінням усіх верств населення, особливо молоді. Це профілактична роз’яснювальна робота проти тютюнопаління та інформування членів суспільства про тяжкий та згубний вплив тютюну на здоров’я та життя громадян.

У цей день у всьому світі проходять акції по боротьбі з курінням - день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму.

В Професійно-технічному училищі №17 з учнями 24 та 23 групи було проведено просвітню годину психологом училища Бакуменко Л.С. щодо причини куріння, наслідки, вартість паління на сьогодні, яка категорія дітей більше підпадає під вплив залежності. Жваве обговорення сенсу та важливості вибору палити чи ні.

Бібліотекар підготувала та оформила перегляд літератури та статей з періодичних видань «Скажімо курінню – Ні !»

«Чому шкідливе паління ?» бокожна цигарка скорочує життя на кілька хвилин, що в Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі, що не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді. Саме воно спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення…

Проведення виховних заходів в рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням є ще однією нагодою для усвідомлення тієї великої шкоди, небезпеки, яку несе здоров’ю нації тютюнопаління

/Files/images/2019/image002-tutun.jpg .

Під час заходу, наголошувалось, що існує прихована небезпека «начинки» тютюнових виробів, бібліотекар закликала спонукати не курящих не бути мовчазними потенційними курцями, а курців закликати знайти в собі сили та звернути з дороги, що веде до різних хвороб та передчасної смерті, закликали зробити вибір на користь свого здоров’я, матеріального та психологічного добробуту своїх родин, свого майбутнього.

Палінню – Ні ! Ми – за здорове та розумне покоління!

/Files/images/2019/image003-tutun.jpg

/Files/images/2019/image005-tutun.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 309